Praktické

Kdy: 17.-20.3. 2022 – 1. běh, 24.-27.3. 2022  – 2. běh (tento běh je pořádán s možností hrát crossgender).

Kde: Samotná hra se odehrává v bývalý vojenském prostoru Milovice (N 50° 15.20550′ E 14° 55.45685′). Workshopy, afterparty, spaní ze čtvrtka na pátek a ze soboty na neděli bude v sokolovně Milovice, kde se bude spát na zemi ve vyhřívaném prostoru s tekoucí vodou a omezenou možností sprchování.

Během hry se noc z pátku na sobotu bude trávit přímo v herním areálu, uvnitř neizolovaného prostoru, který bude vyhříván pouze přímotopy (a možnosti jeho zateplení jsou velmi omezené). Na místě nebude tekoucí voda ani elektřina.

Adresa sokolovny: U Sokolovny 242/2, Milovice, 289 23

Parkování a doprava: Parkovat je možné na parkovišti uvnitř areálu, kam se jistě všechna auta vejdou. Od příjezdové cesty je to na hráčskou bázi asi minuta chůze.

Cena: 3500 Kč. V této ceně je zahrnuta hra, kostým, zbraň s municí, ubytování a jídlo. Cena byla navýšena ze 3000 o 500 Kč o cenu pronájmu sokolovny, abychom hráčům dopřáli před a po hře minimální komfort.

Cena nezahrnuje kauci na úklid ve výši 200 Kč. Kauci za úklid vám vrátíme na účet, pokud se zapojíte do nedělního úklidu.

Jídlo budeme připravovat hromadně od páteční svačiny po nedělní snídani. V současnosti můžeme nabídnout pouze normální a vegetariánskou variantu (další varianty bude možné případně dohodnout individuálně).

Pokud by pro vás byla cena z nějakého důvodu příliš vysoká a přesto se chcete hry zúčastnit, napište nám na e-mail, určitě něco vymyslíme.

Formát hry: Jedná se o skriptovanou hru s předpřipravenými postavami, která se odehrává na jedné lokaci. Nejde o milsim, reenactment nebo o sandbox.

Boj: Na hře se bojuje s měkčenými maketami zbraní (lopatky, nože aj.) a střílí akustickými zbraněmi.

Délka hry: Akce začíná příjezdem ve čtvrtek ve 18:00-20:00 večer (po dohodě možné přijet i dřív), kdy proběhne předávání kostýmů, konzultace a část workshopů.

Pátek budou pokračovat workshopy, přesun do herního areálu a začne samotná hra, která potrvá do pozdního sobotního večera.

 V herní noci je vymezený čas, kdy mohou hráči spát bez obav z nepřátelských útoků.

Náročnost: Larp se odehrává v zimních měsících a převážně venku. Je nutné s tím počítat a sbalit si teplé spodní vrstvy, pevné boty do terénu, silný spacák (teplý spacák je nutností), karimatka a případně vlněné deky.

Celá hra se odehrává v uzavřené oblasti, takže nevyžaduje vynikající kondici, ovšem základní fyzická zdatnost je nutná. Počítejte s tím, že může být opravdu chladno, déšť a další nepříznivé podmínky.

Kontakt: Kontaktovat nás můžete buďto na e-mailu do.vanoc.doma@gmail.com, nebo ve  facebookové skupině 1914: Do Vánoc doma.