Praktické

KDY:

3. běh: 19.-22. 10. 2023
4. běh: 26.-29. 10. 2023 (možnost zahrát si crossgender)

KDE:

Samotná hra se bude odehrávat v bývalém vojenském prostoru Milovice (GPS souřadnice: N 50° 15.20550′ E 14° 55.45685′). Zázemí na část workshopů a afterparty budeme mít v Milovicích, o prostoru zatím jednáme a detaily dodáme co nejdříve.

CENA:

Bude brzy doplněno.

JÍDLO:

Jídlo vám poskytneme od páteční snídaně po nedělní snídani. Všechna jídla budou připravována v masové a vegetariánské variantě (další možnosti budeme případně řešit individuálně).

KOSTÝMY:

Většinu kostýmů dostanete od nás – kabáty, pokrývky hlavy, kalhoty či sukně, ovinky. Zbytek vybavení si opatříte sami, není to ale nijak náročné, stačí vhodný svetr, šála, rukavice a pevné boty. Vzhledem k možnosti nepříznivého počasí volte klidně moderní obuv, pokud bude nerušivá. Také doporučujeme termo prádlo.

FORMÁT A DÉLKA HRY:

Jedná se o skriptovanou hru s předpřipravenými postavami, která se odehrává na jedné lokaci. Hra není historickou rekonstrukcí, vojenskou simulací ani sandboxem.

Akce začíná příjezdem ve čtvrtek večer (18:00-20:00), kdy proběhne předávání kostýmů a rekvizit do hry, konzultace a část workshopů. V pátek ráno budou pokračovat workshopy nejprve v zázemí, poté po přesunu i v herním areálu a začne samotná hra, která potrvá do sobotního večera. Hraje se bez přerušení, ale během herní noci je vymezený čas, kdy mohou hráči spát bez obav z nepřátelských útoků.

BOJ:

Na hře se bojuje měkčenými maketami zbraní (polní lopatky, nože aj.) a střílí se akustickými zbraněmi.

NÁROČNOST:

Celá hra se odehrává v uzavřené lokaci a nevyžaduje vynikající kondici, ale základní fyzická zdatnost je nutná. Vzhledem k podzimním termínům je třeba nepodcenit počasí a vybavit se teplými spodními vrstvami, přibalit zásoby náhradních teplých ponožek a pevné boty do terénu.

KONTAKT:

Kontaktovat nás můžete buďto na e-mailu do.vanoc.doma@gmail.com, nebo ve  facebookové skupině 1914: Do Vánoc doma.

Podrobnosti si brzy můžete přečíst v našem design dokumentu.