Registrace

Registrace na 2. běh

Přihlášky jsou spuštěny, přihlásit se můžete.

Odkaz na registrační formulář na De Profundis pro hráče.

Hra vyžaduje velké množství cizích postav. Pokud nám tedy chcete pomoci tím, že budete hrát cizí postavy, pomáhat s produkcí, fotografovat nebo vařit, tak se prosím přihlašujte formulářem pro pomocníky.

Kdy

První běh proběhne od 9. května (čtvrtek) večer do 11. května (sobota) v noci. Ve středu před hrou je státní svátek, pro některé účastníky to možná bude možnost prohodit si volný den s pátkem.

Za kolik

Základní cena pro 2. běh je 2.100,- Kč (u 1. běhu byla cena nastavena nižší než u běhů následujících). Pomocníci neplatí nic.

Ve hře jsou čtyři postavy, které dostanou kompletní kostým (jedná se o Defensory). Hráči těchto postav zaplatí o 300 Kč více.

Zhruba 2/3 postav ve hře budou používat airsoftové zbraně. Předpokládáme, že si hráči těchto postav zbraně zajistí sami. Pokud ne a budou chtít zbraň půjčit, musí si připlatit 300,- Kč.

Platby posílejte po obdržení výzvy na účet 2601234979 / 2010. Prosím uveďte i variabilní symbol 20192. Platby prosím pošlete do 31. března.

Při zrušení registrace měsíc a více před hrou vracíme platbu celou, při zrušení dva týdny a více před hrou vracíme polovinu.

Odkazy

mailová adresa je: deprofundis@awainqerch.cz

facebooková stránka hry

facebooková stránka pro 2. běh