Členové a sponzoři

Členové

Adam (Necron) Slabecký (předseda spolku)

Svoje vlastní hry začal pořádat už v temném larpovém dávnověku devadesátých let. Od té doby nepřestal, proto již vytvořil přes čtyřicet larpů. Daleko radši hry vytváří, než hraje, proto ho málokdy uvidíte jako hráče. Bydlí na malebném židovském hřbitově v bývalé obřadní síni. Pracuje v rodinné stavební firmě.

Anna Branwen
Anna (Morra) Slabecká

Morra byla k lásce k fantasy vedena už od útlého dětství. Na základní škole začala hrát Dračí doupě, postupně přidávala místní menší larpy. K Awainu se neoficiálně přidala v roce 2013. V současné době pracuje jako inspektor v ČIŽP.

David (Pišta) Pištěcký
Helena Stejskalová

Na larpy začala jezdit jako Šatr’haj na konci devadesátých let, postupně přešla přes Gawainy k Awainu. Hru pořádala jednu a úplně to stačilo. Po krátké pauze jezdí i na další larpy, ideálně jako hráč. Nejradši řeší zápletky a kostýmy. Povoláním je architektka.

Jakub (Vygoš) Jaroš

Vygoš se věnuje larpům od 14 let, ale už od útlého dětství se snažil pozabíjet se s bratrem a bratranci pomocí improvizovaných středověkých zbraní. Účast na dřevárenských bitvách byla daleko bezpečnější. Od bojování v nich se dostal k jejich pořádání, nyní se ale zúčastňuje prakticky už jen akcí Awainu, protože jsou mu nejbližší a nejmilejší. Kromě larpů a fantasy zbožňuje sci-fi a v každodenní realitě hraje roli sociopatického architekta s obsedantně-kompulzivní poruchou.

Jan (Plivník) Rmoutil

Programátor a tester. Když nepracuje na výrobě počítačových her, vymýšlí komplikované příběhy do rpg. Na larpy jezdí už asi deset let.

Jana (Želva) Říhová

Želva se k RPG hrám a larpu dostala přes kamarády ze skauta, když jí bylo 14 let. Od té doby ji to nepustilo. Občas fušuje do vymýšlení scénáře, ale v reálu spíš kritizuje. Je praktik, a tak obstarává veškerá povolení k hrám a dělá produkci. V civilu je její pracovní náplní snaha chránit životní prostředí.

Jaroslav (Radost) faltus
Karel (Car) Stejskal

Car z Orlického knížectví začínal na Gawainech a spoluorganizoval několik Awainů, dnes už na larpy nejezdí. Pracuje jako stavební inženýr a vede rodinnou firmu.

Martin Franc

Awainský veterán, který jezdil mnoho let jako hráč, aby pak přešel na stranu organizátorů. Funguje hlavně jako konzultant a výrobce rekvizit.

Michaela Hrabáková

Šikovně balancuje rozkročená jednou nohou v Awainu a druhou v Rollingu a je takhle spokojená. Napsala několik awainských družinovek, naposled třeba Raaver Simar, a ještě určitě nějaké napíše. Je podepsaná taky pod Requiem Reichskinder, Zpěvy Rytířské a Pod Prahou.

Michal (Merwin) Gažda
Milan (Kukulín) Houžva

Kukulín se věnuje larpům od svých 25 let a za tu dobu si jich stihl zahrát poměrně velké množství. Nyní se ale rozhodl přejít na temnou stranu organizátorství a začal i nějaké hry vymýšlet. K Awainu se připojil hrou Rescue City z roku 2016 a od té doby přidal i několik dalších her.

Šimon (Mišoň) Vojtík
Štěpán (Kat) Cenek

Kat se k larpům dostal až v roce 2015, ale to ještě netušil, co všechno na larpech může zažít. To odhalil až na své první Pravdě v roce 2017, kdy si uvědomil, že larp není jen táboření s alkoholem a občasné mečování, ale že může zažívat silné a temné příběhy, které v něm budou rezonovat ještě dny po skončení hry. Od té doby začal hrát více dramatické hry, kde se nejvíce vžívá do temných a strašidelných postav, ideálně pokud mohou nosit cylindr. K Awainu se přidal v roce 2022 a je odhodlán pomáhat na hrách vytvářet hráčům stejně silné zážitky, jaké od Awainu za ta léta dostal on sám.

Václav (Kivan) Ort

Larper, speleolog a technik. Působí jako doktorand biomedicínského inženýrství na ČVUT.

Vojtěch (Kevin) Příhoda

Od počítačových her se dostal k Dračímu Doupěti a deskovým hrám. Od Dračího Doupěte se dostal k LARPu. Od kamarádů z LARPu se dostal k vývoji počítačových her.

Vojtěch (Lumbule) Suchý

Stále se snaží naučit šlapat do … od základu, proto rád staví a rozebírá kadibudku. Občas udělá i nějakou fotografii.

Sponzoři

Jiří (Boldrick) Ulip (hlavní sponzor)

Boldrick se larpům věnuje s různě dlouhými přestávkami už od mládí. Je sice už poněkud zpohodlnělý, ale Awainské hry si rozhodně nenechá ujít!

Karel (Car) Stejskal
Šimon (Mišoň) Vojtík