Tvůrci

Autoři
Adam Slabecký (Necron)
Svoje vlastní hry začal pořádat už v temném larpovém dávnověku devadesátých let. Od té doby nepřestal, proto již vytvořil přes čtyřicet larpů. Daleko radši hry vytváří, než hraje, proto ho málokdy uvidíte jako hráče. Bydlí na malebném židovském hřbitově v bývalé obřadní síni. Pracuje v rodinné stavební firmě.

Anna Slabecká (Morra)
Morra byla k lásce k fantasy vedena už od útlého dětství. Na základní škole začala hrát Dračí doupě, postupně přidávala místní menší larpy. K Awainu se neoficiálně přidala v roce 2013. V současné době pracuje jako inspektor v ČIŽP.

Raila Hlavsová
Vyrostla na zámku Jezeří, vystudovala archeologii a stavební historii, aby stejně utekla k divadlu. Nakonec spojila všechno dohromady.
Pracuje v Národním památníků hrdinů heydrichiády a vypráví o hrdinech českého odboje školám během lektorských programů.
Propojuje zážitkovou pedagogiku a kulturní akce na českých památkách. Celý život se motá kolem divadla a jeho tvorby.

Anna Mullerová (Liška)
Larpu se věnuje něco přes deset let a vyžívá se v hraní co možná nejrozmanitější škály postav (momentálně jsou v kurzu stařeny). Má ráda tribal a chtěla by dělat více larpů s tímto nádechem. Druhé, co by ráda tvořila, jsou horory. V Srdci lesa může spojit oboje.

Leoš Kyša
Řezník, spisovatel, larper a také VŠ učitel. V mládí se převlékal za hraničáře, v dospělosti za Františka Kotletu. Stále nevíme, co je děsivější.

Michaela Hrabáková
Šikovně balancuje rozkročená jednou nohou v Awainu a druhou v Rollingu a je takhle spokojená. Napsala několik awainských družinovek, naposled třeba Raaver Simar, a ještě určitě nějaké napíše. Je podepsaná taky pod Requiem Reichskinder, Zpěvy Rytířské a Pod Prahou.
Awain/Qerch
Awain/Qerch z.s. je zapsaný spolek, který byl vytvořen pro účely pořádání zážitkových her – larpů a kulturních akcí.
I když sám spolek byl založen teprve v roce 2017, má dlouhou tradici pořádání her v neformální podobě. Zakládající členové tvoří hry již od roku 1995.