Praktické

Čas
Aktuální termíny hry najdete v části registrace.

Místo a harmonogram
Cca týden před hrou proběhne online porada, kde se rozdělí zbylé role a domluví praktické záležitosti.

V pátek v 18.00 začnou semináře. Není třeba se jich účastnit, ale pokud hrajete nějaké zásadní postavy navázané na hráče, tak doporučujeme dorazit. Semináře budou na adrese Na Vinici 566, Slaný (Středočeský kraj). Není možné jet přesně podle navigace, je třeba přijet z ulice na Vinici. Zde jsou po pravé straně černá vrata a polní cesta dolů z kopce. Vše je vyznačeno v mapě. Na tomto místě také začíná sobotní hra.

V sobotu cca v 9.00 se nakládají zbylé kostýmy a rekvizity ve skladu. Pokud budete chtít půjčit zbraně a kostýmy, tak dorazte na místo. Je na adrese Lacinova 751, Slaný.

V sobotu cca v 10.00 začíná hra v bývalé raketové základně v Přelíci.

Ubytování
Spát se bude v rodinném domě. Je třeba si vzít karimatky a spacáky.

Kostým
Předpokládáme, že většina herců si přiveze vlastní kostýmy. Něco můžeme půjčit, ale je třeba mít dopředu domluvené, co vám můžeme dát. Bude se hrát vesměs venku nebo v chladných nevytápěných budovách, je tedy třeba mít dostatečně teplé vrstvy a kvalitní boty (ideálně kanady nebo podobné).
Co budete hrát:
-Vojáky a terminátory. Vizuál jde popsat jako kombinaci motorkářského a vojenského oblečení. Jde se inspirovat oblečením ve filmech. Co naopak nechceme jsou postapo doplňky ve stylu Mad Max, Junktown apod.
-Civilisty. Ti by měli mít běžné současné oblečení.
-Policisty. Na ty kostýmy půjčíme, ale je dobré mít černý základ.

Zbraně
Ve hře používají primárně nerfové zbraně. Opět předpokládáme, že si všichni přivezou vlastní, ale omezené množství můžeme půjčit. Všechny zbraně by měly být černé, barevné provedení je nevhodné. Kromě toho se mohou omezeně používat měkčené zbraně pro boj zblízka.
Výjimečně se bude bojovat zblízka pomocí gumových nožů a měkčených obušků, které dodá hra.

Jídlo
Hra zajišťuje pouze sobotní oběd a večeři. Po zbytek času bude k dispozici kuchyně, kde si hráči mohou udělat čaj, ohřát vlastní jídlo apod.

Co s sebou
-kostýmy
-karimatka
-spacák
-nerfové zbraně
-baterka (vhodné je mít ji přimontovanou na zbraň)