Praktické

Čas
Aktuální termíny hry najdete v části registrace.

Místo a harmonogram
Základna hry je na místě Na Vinici 566, Slaný (Středočeský kraj). Není možné jet přesně podle navigace, je třeba přijet z ulice na Vinici. Zde jsou po pravé straně černá vrata a polní cesta dolů z kopce. Vše je vyznačeno v mapě.
Příjezd na hru je v pátek do 17.00 (znamená to tedy pro většinu hráčů vzít si část dne dovolenou). Nejpozději v 18.00 začnou semináře. V noci cca ve 22.00 začne pak samotná hra, která bude velice krátká – cca 1 hodinu. Poté následuje neherní přestávka a hra bude opět pokračovat v sobotu dopoledne. Konce hry je v sobotu v noci.

Ubytování
Spát se bude v rodinném domě. Je třeba si vzít karimatky a spacáky.

Kostým
Hráči si musí přivézt vlastní kostým. Vizuál jde popsat jako kombinaci motorkářského a vojenského oblečení. Jde se inspirovat oblečením ve filmech. Co naopak nechceme jsou postapo doplňky ve stylu Mad Max, Junktown apod. Bude se hrát vesměs venku nebo v chladných nevytápěných budovách, je tedy třeba mít dostatečně teplé vrstvy a kvalitní boty (ideálně kanady nebo podobné).

Zbraně
Ve hře používají primárně nerfové zbraně. Každá postava má popsáno, jaké zbraně může používat. Všechny zbraně by měly být černé, barevné provedení je nevhodné. Počet nábojů není omezen, doporučujeme spíše větší množství. Náboje nebude možné sbírat.
Kromě toho se mohou omezeně používat měkčené zbraně pro boj zblízka. Vhodné jsou gumové nože (které může zapůjčit i hra), pouze jedna postava (Ivan "Vlk" Semenko) bude běžně používat i delší zbraně (kladiva, sekery, trubky).

Auto
Každá družina musí mít k dispozici vlastní auto, ve kterém bude část hry jezdit a musí mít určené hráče, kteří jej budou řídit. Auto občas poveze šest lidí (v nouzi je možné, aby byl jeden v kufru).

Notebook
Claudie jako hackerka bude používat notebook nebo tablet. Je potřeba mít vlastní, ideálně starší, kdyby se poškodil. Před hrou dostane program, který musí umět ovládat včetně návodu. Program běží na javě. Na notebooku musí být port na jack.

Jídlo
Hra zajišťuje pouze sobotní večeři. Zbytek jídel si hráči bez problémů sehnat i během hry, není třeba být zásobení dopředu.

Co s sebou
-auto (jedno na družinu)
-kostým
-karimatka
-spacák
-nerfové zbraně a náboje
-měkčené zbraně (primárně pro Vlka)
-baterka (vhodné je mít ji přimontovanou na zbraň)
-notebook nebo tablet (pro Claudii)