Tvůrci

Adam Slabecký (Necron)
Svoje vlastní hry začal pořádat už v temném larpovém dávnověku devadesátých let. Od té doby nepřestal, proto již vytvořil přes čtyřicet larpů. Daleko radši hry vytváří, než hraje, proto ho málokdy uvidíte jako hráče. Bydlí na malebném židovském hřbitově v bývalé obřadní síni. Pracuje v rodinné stavební firmě.

Anna Slabecká (Morra)
Morra byla k lásce k fantasy vedena už od útlého dětství. Na základní škole začala hrát Dračí doupě, postupně přidávala místní menší larpy. K Awainu se neoficiálně přidala v roce 2013. V současné době pracuje jako inspektor v ČIŽP.

Jaroslav Faltus (Radost)
S larpy si začal kdysi dávno, v předaleké galaxii. Gawainy, Pravdy, Šatrhy, Awainy, život je jako bonboniéra... Býval dobrým tvůrcem, ale spáchal ten nejhorší zločin. Přestal na hry jezdit. Když už si myslel, že je venku, vtáhli ho zpátky. Vrací se jako chodící anachronismus a zjišťuje, že je lepší se her účastnit, než je pozorovat z řiditelné vzducholodi. Baví ho popkulturní odkazy, jen do medailonku si jich nacpal sedm.

Awain/Qerch
Awain/Qerch z.s. je zapsaný spolek, který byl vytvořen pro účely pořádání zážitkových her – larpů a kulturních akcí. I když sám spolek byl založen teprve v roce 2017, má dlouhou tradici pořádání her v neformální podobě. Zakládající členové tvoří hry již od roku 1995.