Praktické

V táboře Currie jsem učinil důležitý objev. Štěstí spočívá v dostatku spánku. Jen tohle, nic jinýho. Všichni ti bohatí nešťastní lidé, které jste kdy potkali, brali prášky na spaní. Mobilní pěšáci je nepotřebují. Dejte obyčejnýmu vojákovi palandu a čas se zakutat a bude šťastnej jak blecha – a spát.

Průběh

Příjezd na místo nejpozději v pátek 3.5. v 19:00

Hra začne v páteční večer nebojovou částí trvající do noci.

Se sobotním ránem bude jednotka bojově nasazena, bojovou činnost ukončí v neděli ráno.

Neděle je vyhrazena na dospání, balení a odjezd.

Z akce nebude možné odjet v sobotu v noci, potrvá do nedělního rána.

Ubytování

Spánek v zastřešeném objektu na postelích v rámci prostoru – postele bez povlečení, vlastní spacák s sebou. K dispozici tekoucí voda, vybavená kuchyně a WC.

K jídlu bude vždy k dispozici drobné občerstvení, pečivo, něco k namazání, čaj. Udrží vás to naživu, pro plnohodnotné a chutné jídlo však sáhněte do vlastních zásob.

Kostýmy a vybavení

Kostýmy si zajišťují hráči sami, ideální je maskovací uniforma a nosný systém (na zásobníky, vodu, drobnou výstroj…). Kamufláž volte s ohledem na nasazení převážně v přírodě.

Budete formovat malé jednotky –  čety – které mají uniformní vzhled. Každá může mít jiný a nechceme diktovat jaký – slaďte vzor kamufláže, přidejte sjednocovací prvky. Nevažte se jen na okoukanou zeleň pětadevadesátek, berte však v potaz praktičnost a užití v přírodních podmínkách.

Každý hráč dostane drobné rozlišovací doplňky ke kostýmu – baret a psí známku.

Baret bude sloužit k rozlišení hráčů – bude potřeba jej nosit. Přilby a kloboučky nechte v batohu.

Povinné vybavení:

Ochranné brýle, nasazené po celou dobu bojových fází hry.

Světlo – čelovka ideálně s červeným světlem – část hry se odehraje v noci a v terénu.

Reflexní vesta  k označení postavy mimo hru.

Mobilní telefon s číslem na organizátory

Hráči budou operovat v pětičlenných četách. V každé četě musí být alespoň jednou vysílačka (alespoň PMR frekvence, UHF lepší, více vysílaček lepší)

Výstroj přizpůsobte pro nasazení trvající několik hodin, tak, abyste vždy byli připraveni vyrazit ve velmi krátké době. Každý hráč bude mít nachystané malé zavazadlo (“grab pack”), ve kterém bude mít léky, které pravidelně užívá, případně potřebuje pro řešení nenadálé situace (alergie), nějakou drobnost k zakousnutí (tyčinku), 1l vody, svítilnu/čelovku, náhradní ponožky.

Několikrát během hry bude možnost zásoby doplnit a najíst se. Věci na dlouhé spaní budete moct odložit na místě ubytování.

Veškeré vybavení jsme schopni v rozumné míře zajistit – ozvěte se nám, domluvíme se (i na případné reciprocitě z vaší strany).