Registrace

 

Existuje jedna stará píseň, v níž se tvrdí: že všechny nej­lepší věci v životě jsou zadarmo. To není pravda! Je to na­prosto špatně! Toto byl tragický omyl, jenž vedl k úpadku a zhroucení demokracií dvacátého století, tyto vznešené pokusy ztroskotaly, protože lidé byli vedeni k víře, že si mohou jed­noduše odhlasovat všechno, co chtějí… a dostat to bez dřiny, bez potu, bez slzí.
Žádná hodnota není zadarmo. I první nadechnutí v životě je při narození zaplaceno námahou a bolestí.

Cena za hru je 1300,-. Většina z registrační částky pokryje pronájem herního prostoru, za zbylé prostředky budou pořízeny rekvizity pro hru, doprava a základní občerstvení.

Registrace proběhne vyplněním krátkého formuláře. Vypukne 14.2.2019 a bude ukončena 28.2.2019. Formulář poběží určenou dobu, na čase vyplnění nezáleží – hráči budou vybíráni tvůrčím týmem.

Následně bude hráčům registrace potvrzena, hráče prosíme o uhrazení registračního poplatku do 15 dní od potvrzení – po této době bude místo opět uvolněno.

Pokud byste se hry chtěli zúčastnit jako nehráčská postava a rozšířit řady nepřátel Federace Terra, budeme rádi – napište nám a domluvíme se.

Registrační formulář najdete zde:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPND49gODz5f-clyfKzgpQcsW-Y24I8IkxJ-pI0f3wgo-94w/viewform.