Tvůrci

Autoři

Gavin

Gavin mění svou identitu rád, snadno a často. Každý rok absolvuje několik larpů a herních CP postav má za sebou nepočítaně. Organizoval airsoft s larpovými prvky Jagged Alliance 1 a 2. Jako autor se také podílel na hrách Perunův pád a Villa Löwe. Nenechte se zmást jeho gentlemanským vystupováním, při psaní scénáře dokáže být záludný a důmyslně zlý. Gavina živí IT.

Karel

Zkušený hráč, který posledních několik let inklinuje spíše k airsoftu a larpům s AS prvky. Nemnoho organizačních zkušeností vykrývá kafráním do všeho. Spolupracoval na Jagged Alliance: Deadly Games a nyní napnul síly do organizace Hvězdné pěchoty. Karel přežívá jako VŠ pedagog.

Rael

Restaurátorka, knihařka a nesmírně šikovný člověk. V záplavě ajťáků a humanitních plev zjevení, které umí (a chce) pracovat rukama. Rekvizity, které bude na hru potřeba vyrobit ručně a s láskou bude mít na svědomí nejspíše Rael.

Samuel

https://larpovadatabaze.cz/detail-user?1&id=49

Baví ho příběhy, ale také pořádná akce a bitevní vřava. Při tvorbě Hvězdné pěchoty přináší nápady a vize, udržuje tým v pohybu a pořád chce výsadek z helikoptéry.

Skalpel

Pracuje v IT, rád se tluče po hlavách měkčenými i železnými zbraněmi, airsoft v poslední době objevuje. Nikdy nedržel v ruce nabitou zbraň a identifikuje se jako útočná helikoptéra.
Na hře pomáhá vymýšlet, komunikuje s hráči a sem tam něco zbastlí.

Brněnská Slibotechna 

Slibotechna je neformální spolek larpových nadšenců z Brna. Nikdo vám nedá tolik, co my vám můžeme slíbit!

Awain/Qerch

Awain/Qerch z.s. je zapsaný spolek, který byl vytvořen pro účely pořádání zážitkových her – larpů a kulturních akcí. I když sám spolek byl založen teprve v roce 2017, má dlouhou tradici pořádání her v neformální podobě. Zakládající členové tvoří hry již od roku 1995.