Naše hry

1914: Do Vánoc doma

Píše se datum 23. 12. 1914 a v okolí belgického města Ypres se v zákopech krčíme společně s několika vojáky, kteří by raději slavili Vánoce se svými rodinami, než aby zde mrzli a umírali. Válečná obsahová hra pro 30 hráčů.

De Profundis

Prožijet s námi příběh z časů Apokalypsy, kdy hrstka povstalců proti teokratickému režimu bojuje za svobodu a za naději.
Dvoudenní obsahová hra pro 23 hráčů a cca 20 pomocníků.

Hard West

Mysteriózně investigativní příběh z Divokého západu. Skupina pistolníků odhaluje temná okultní tajemství. Westernová obsahová hra pro čtyřčlenné družiny.

Kroniky Nového Illenu

Poetický a snový svět Nového Illenu vypráví o střetu původních bytostí a lidí, o magii a víře, lásce a nenávisti.
Dvoudenní dramatická hra, kde si hráči vytváří postavy sami. Pro cca 60 účastníků.

Pravda

Naše nejstarší hra stále vychází z principů prvních fantasy larpů. Jedná se o družinovku ve fantasy světě, která kromě akční a dramatické složky používá i pravidla, schopnosti postav a přináší tak možnost taktizovat při bojových setkáních. Každý rok je nový příběh, ale jednotlivé ročníky na sebe volně dějově navazují.
Čtyřdenní hra pro pět pětičlenných družin a cca 28 pomocníků.

Srdce drakkaru

Srdce Drakkaru je malá víkendová obsahovka pro 8 hráčů a několik málo CP. Vezme vás do pochmurného světa fantasy vikingů. Společně prožijete příběh posádky jednoho drakkaru, jež zabloudila v mlhách šílenství a zatracení při pokusu vyplout tam, kam ještě nikdo jiný nevyplul.

Srdce lesa

Srdce lesa je obsahová hra o Lesním lidu – mýtických tvorech ze slovanské mytologie. Hra vychází z her a legend Awainského světa. Vyprávíme příběh z doby, kdy ze severu přišly lidské kmeny Staršinů a Lesní lid s nimi vede svou zoufalou válku. V jedné z posledních divokých částí země se několik rodů Lesního lidu shromáždil, aby zodpověděli na otázku: je možné lidskou invazi přežít? Hra se snaží hráčům nabídnout zážitek z hraní tvorů, kteří jsou velice odlišné od lidí. Jsou to Děti lesa, ale velice vzdálení klasickým fantasy elfům či feyům.

Terminátor

V budoucnosti vládnou planetě Zemi stroje. Většina lidské populace byla vyhlazena. 7,5 miliard mrtvých lidí v jediném dnu, Soudném dnu. Málokdo věří, že lidstvo má ještě naději. Odpor ale přesto existuje. Stále ještě jsou muži a ženy, kteří bojují za to, aby lidstvo znovu povstalo. A to můžete být i vy.

Terminátor kombinuje akci, drama a specifický „drsňácký“ humor a nadsázku. Jedná se o obsahový larp s předpřipravenými postavami a poměrně striktně daným dějem. Hráči jsou bojovníci Odporu, vojenské organizace bojující proti Skynetu a jeho kyborgům. Hra je družinová a koncipovaná tak, aby bylo možné hraní více družin najednou.

Trny Osudu

Sedm odvážlivců drží v rukou moc přinést sužovanému Lužickému baronství spásu, nebo jej uvrhnout navždy do temnoty.
Jednodenní obsahová hra pro jednu sedmičlennou družinu a cca 15 pomocníků.