Cizí postavy

Zde je popis veřejně známých cizích postav pro představu, co ve hře můžete hrát. Většina postav je pochopitelně tajných a dozvíte se je z dalších materiálů. Následující seznam slouží k představě, co můžete ve hře ztvárnit.

Gabriel Libermann
Geniální vědec, miliardář a podivín, který stál na začátku vývoje stroje času. Jeho zapálení pro vědu a sláva měly však stinné stránky. O svoje děti se v podstatě nezajímal a jeho dcera Sára tak zažila neutěšené dětství.

Nataliya Semenkova
Vlkova dcera slouží v Odporu jako řidička. Její vztah s otcem je komplikovaný a poznamenaný několika tragédiemi. Jestli se jí podaří najít si k otci cestu ukáže až hra.

Aňa Štúrová
Mezi vojáky Odporu je Aňa legendou. O tom, kolik strojů zabila a co všechno vykonala se vypráví příběhy. Pak ale odešla na tajnou misi a její stopy zmizely. Ani Adam Stejskal, se kterým tvořila nerozlučný tým, neví, co bylo jejím úkolem a zda může být stále naživu.

Roman Kluge
Vrchní velitel středoevropského Odporu. Rázný muž a brilantní taktik, ale strohý a odtažitý. Během exploze způsobené hybridním terminátorem přišel o oko. Nikoho si nepouští k tělu, ale přesto je veřejné tajemství, že má vztah s Claudií Lopéz.

T-800 (obojetná postava)
Hlavní antagonista celého příběhu. Dokonalý stroj, který bojuje s hráči a pronásleduje je. Ve hře ho čeká mnoho akčních scén a drsných hlášek.

Václav Zelenka
Bývalý spolupracovník slavného vědce Gabriela Liebermanna přežil Soudný den a nyní se snaží pomáhat Odporu. Sáru Liebermannovou v podstatě vychoval a má k ní otcovský vztah.