Dřekavačové (Bahaki)

Jména a mluva
Dřekavačové jsou nazýváni jednoslabičnými jmény stejně jako hejkalové. To vypovídá i o jejich nízkém společenském postavení. Dřekavačové o sobě mluví vždy ve 3. osobě a málokdy používají svoje jméno (tedy “dřekavač chce” místo “já chci”).
Hraní dřekavačů
Dřekavačové jsou v podstatě golemové, v nichž je uvězněná duše a osobnost živé bytosti. Tato osobnost je potlačená a dřekavačové se obvykle chovají trochu strojově a jakoby bez emocí. V některých situacích může ale vylézt na povrch. Přesné chování závisí na konkrétní postavě. Dřekavačové musí dýchat a přijímat potravu (byť většinou jim stačí voda), nemohou se nijak rozmnožovat apod. Klasické vztahy jsou pro ně irelevantní.
Každý dřekavač byl vytvořen pro nějaký účel a ten se snaží plnit. Má také zpravidla nějakého pána, který jej ovládá a může mu dávat rozkazy.
Nezranitelnost
Dřekavačové jsou obtížněji zranitelní. Nemohou odolat sami proti skupině nepřátel, ale běžné rány jim moc neublíží. Necítí také žádnou fyzickou bolest.

Kouzla
Dřekavačové umí kouzlit podobně jako lešijové (viz lešijové). Umí ovládat bojová kouzla a kouzelný souboj, ale ne kletby.

Schopnosti hejkalů
Pro dřekavače platí následující mechaniky, popsané u hejkalů (viz hejkalové): Lov a boj (nenápadnost, pasti, jedy).